Z naší nabídkyNabízíme ict na míru

Potřebujete vytvořit novou či inovovat starou infrastrukturu, jste na správném místě.

Bezpečnost

Hlavním zaměřením naší společnosti je bezpečnost ICT. Poskytujeme komplexní řešení bezpečnostních rizik pro firemní prostředí i jednotlivce. Bezpečnost se v dnešní době stala jednou z nejdůležitějších částí ICT, protože s rychle rostoucím odvětví ICT skýtá mnoho rizik. Almonet solution s.r.o. nabízí služby z následujících oblastí:

Firewalling • Aplikační bezpečnost • Antivirová bezpečnost • Šifrovaná komunikace • Zálohování a obnova dat • Bezpečnostní audit • Kryptografie • Kamerové systémy • Fyzická bezpečnost • Vysoká dostupnost systémů • Řízení rizik

Outsourcing

Někteří jej nazývají jako „všelék pro každou firmu“, což je v podstatě pravda. Outsourcing v praxi znamená převzetí smluvených činností spojených s fungováním informačních technologií externím dodavatelem. Můžeme se Vám starat o správu sítě, informačních systémů nebo převzít roli celého IT oddělení. Díky outsourcingu můžete měnit specificky své požadavky na daný typ služby. Snížíme vám provozní náklady a převezeme správu veškerých vašich IT technologií spolu se zajištěním dalšího rozvoje.

Audit

IT by ve firmě mělo fungovat stejně jako nervový systém. Musí bezchybně zajišťovat technické aspekty komunikace v celé společnosti a být tak vlastně neviditelnou ale spolehlivou strukturou. Nabízíme Vám nezávislý audit firemního prostředí s různým typem prověření. Provedeme hardwarovou a licenční kontrolu, bezpečností penetrační testy a analyzujeme jednotlivé ICT postupy. Celý výstup zdokumentujeme. Cílem je Vám podat co nejpřesnější obraz o funkčnosti a zranitelnosti Vašeho firemního IT prostředí.

Cloud/Virtualizace

Bez cloudu a virtualizace již nemohou moderní systémy fungovat. Pomocí virtualizace je možné upravit architekturu sítě a umožnit větší mobilitu. Umožňuje oddělit systémy, hardware, a dokonce i aplikace od zařízení uživatelů. Proces virtualizace s přechodem na Cloud služby je možný bez ohledu na to, jestli vše zavádí interní IT oddělení nebo externí poskytovatel. Cloud funguje jako koncept mobilních zaměstnanců. Přesahuje firemní prostředí a sahá až do životního stylu. Lidé mohou pracovat odkudkoli a kdykoli. Mobilita zvyšuje efektivitu pracovního výkonu.

Mac prostředí

Nabízíme správu Apple platformy na denní bázi podnikového prostředí a tím pomáháme jejich začleňování do firem. Řešíme vše pro správné fungování business aplikací a systémů v prostředí Mac OS X a iOS. Současně dbáme i na celkové zabezpečení prostředí. Mnoho aspektů centralizované správy umíme řešit společně se standartními platformami podnikového prostředí a tím šetříme náklady na začleňování a správu.

Optimalizace ICT

Na základě podrobného auditu jsme schopni nabídnout optimalizaci ICT. Zpracujeme analýzu a navrhneme optimalizaci jakékoliv části vašeho IT prostředí. Posoudíme stav vašeho HW, efektivnost a využití SW a další aspekty fungování. Na základě analýzy vám navrhneme řešení, která povedou ke zvýšení podnikové efektivity.

O společnostiPoznejte naší historii

Společnost Almonet Solution s.r.o. vznikla v roce 2015. Specializujeme se na implementaci informačních technologií do malých a středních podniků s důrazem na vysokou bezpečnost. Cílem naší společnosti je poskytovat kvalitní servis s individuálním přístupem v závislosti na konkrétních potřebách daného klienta.

Jsme tým složený z techniků a konzultantů s dlouholetou praxí v oboru. I díky tomu jsme schopni vaše požadavky vyřešit rychle a efektivně.

Kontaktujte násJe čas na inovace

+420 720 105 395
Radlická 663/28, Smíchov, 150 00 Praha 5

Fakturační údajeAlmonet solution s.r.o.

Radlická 663/28, Smíchov, 150 00 Praha 5
IČO: 04657870, DIČ: CZ04657870
Datová schránka: 5eseivy
Bankovní spojení.: 4208907339/0800

Almonet Solution s.r.o. je vedený u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou C251599.